Informacje

Katalog Produktów

Narzędzia dla stolarzy i meblarzy

Co oznacza WEGOMA ® ?

WEGOMA®- Technologia do obróbki drewna
Urządzenia do obróbki drewna & narzędzia elektryczne

WEGOMA® oznacza precyzję i innowacje w obróbce drewna – firma Weiss Holzmaschinen GmbH projektuje oraz produkuje maszyny standardowe jak i specjalne rozwiązania do obróbki drewna. WEGOMA® oferuje pełny program maszyn i urządzeń stacjonarnych i przenośnych oraz narzędzi elektrycznych. Niniejsze maszyny i nażędzia cechuje wysoka jakość, innowacyjna technologia, łatwość obsługi jak i rozsądne ceny. Całóść uzupełnia wysoka jakość usług serwisowych oraz szeroko rozwinięta sieć sprzedaży i kooperujących partnerów.

„Chcemy abyście Państwo, jako klienci WEGOMY byli usatysfakcjonowani pod takimi względami jak: nasza porada, projekty, technika oraz serwis. Tylko to jest podstawą egzystencji naszego przedsiębiorstwa i gwarancją sukcesu na świecie zarówno w dniu dzisiejszym jak i w przyszłości..“


WEGOMA jest dostawca aparatów posuwowych, obrabiarek i elektronarzędzi do firm Hofmann, Martin, Daimler-Chrysler, Mercedes-Benz, IKEA, Deutsche Bundeswehr, GEWEMA, EDE, EUMACOP, VBH, Ostermann, grupa SMART, Miele, ALNO-Zakłady Meblowe, ALUSWISS, REHAU, AEG, DEKRA, CARITAS, Lufthansa.
ścisła partnerska współpraca kooperacyjna z firmami Hettich Polska i Hranipex Polska
produkty wegoma
Proszę wybrać z katalogu produktów po lewej stronie odpowiedni typ maszyn, które Państwa interesują.